21 Mayıs 2014 Çarşamba

Make Up For Ever Makyaj Bazı


Makyaj bazları ile aranızdaki nasıl? Valla kendi adıma bu kadar çok malzeme kullanıyorken bazlara çok sıcak baktığımı söyleyemem. Fakat söz konusu cildimi yumuşacık yapan ve mis gibi kokan Make Up For Ever'ın bazı olunca işler değişiyor tabi. 

Bu makyaj bazı hafif akışkan krem formunda ve aynı zamanda da çok tanıdık bir krem kokusuna sahip. Özellikle benim karma cildine iyi geldi, karma cildin özelliklerini bilirsiniz, alın ve burun kenarları yağlı, yanaklar kurudur.  MUFE'nin bu bazı yağlı bölgeleri daha da yağlandırmadan kuru bölgeleri nemlendiriyor

İçeriğindeki SPF 50 koruması da ayrı bir güzelliği, bazen ten makyajı yapmadığım zamanlarda bile bundan birazcık sürüp çıkıyorum, böylece yüzümü de güneşten korumuş oluyorum.
   Cildini makyaja hazırlamak için bir makyaj bazına ihtiyacınız var fakat bugüne kadar aradığınızı bulamadıysanız bir de bunu denemenizi tavsiye ederim.  Sephora veya Make Up For Ever mağazalarında bulabilirsiniz.

3 yorum:

miracle dedi ki...

Yüksek spf sinin yanısıra UVA filtreside 3 artı olması şaşırttı beni. İyi bir ürüne benziyor. Peki sizde sivilcelenme yaptı mı? Paylaşım için teşekkürler. :)
Sizi devamlı takipteyim :)

Unknown dedi ki...

Rica ederim :) hayır hiç yapmadı

Kozmetik Bloğum dedi ki...

Fiyati nedir?