21 Kasım 2014 Cuma

L'occitane Arlesienne serisi


L'occitane'dan yılbaşına özel yeni bir koleksiyon!

Arlesienne, Fransa'nın güney gölgesinde bulunan Arles şehrinin, belirgin şekilde feminen bir siluete sahip kadınlarına verilen isimdir.

Arles kadınının eşsiz karakteri, başı dik yürüyüşünden, kıyafetinin hareketinden ve belirgin kadınsı siluetinden belli olur.

Arlesinne kokusunu tarif etmek cidden zor! Safran çiçeği, gül ve menekşenin muhteşem uyumu ile baş döndürüyor. 


Bu seride bulunan ürünler, EDT, duş kremi, vücut sütü, vücut yağı, saç misti, güzelleştirici pudra, kokulu sabun, el kremi, dudak parlatıcısı ve kokulu mum.


Yeni atmosferini sevenlerin mutlaka uğraması gereken bir yer L'occitane mağazaları. Rengarenk ürünleri, birbirinden güzel yılbaşı kofreleri ve en yeni Arlessiene serisi ile gerçekten görülmeye değer, büyülü bir ortam.
Arlesienne EDT alınacaklar listeme giren ürünlerin en başında!

Sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebileceğiniz, efsaneleşmiş L'occitane ürünlerinden oluşan kofreler de şahane! Özellikle 5 farklı el kreminden oluşan kofre çok şeker. Bana hediye almak isteyenlere duyurulur :)Resim yazısı ekle


Arlesienne koleksiyonu yeni yıl için üretilmiş olmasına rağmen sonrasında da satışa devam edilecek bir seri, O kadar güzel bir koku ki bence doğru bir karar olmuş!

Merak edenler için işte fiyatlar

Arlesienne EDT 75 ml: 172 tl
Duş kremi 250 ml: 53 tl
Vücut sütü 250 ml: 79 tl
Sabun 50 gr: 15 tl
El kremi 30 ml: 25 tl
Dudak parlatıcısı: 29 tl
Vücut yağı 75 ml: 129 tl
Güzelleştirici pudra : 132 tl
Kokulu mum: 95 tl
Hiç yorum yok: