29 Ağustos 2012 Çarşamba

Eşiniz yüzük takmak istemiyor mu?Kocanız yüzük takmak istemiyor mu? Parmaklarının şiştiğini ve yüzüğün rahatsız ettiğini mi söylüyor? Yüzüğe gerek olmadığını, sizi zaten kalbinde taşıdığını mı iddia ediyor? Seyehate giderken yüzüğü evde bırakıp, "biliyorsun hayatım zaten geceleri çıkarıyorum, bu nedenle hotelde unutup kaybolmasından korkuyorum" mu diyor? Bunun gibi size onlarca bahane bulabilirim, erkeklerin sürekli söylediği.. Bu gibi bahaneleri önlemek adına yeni bir trend oluşmuş, "tattoo ring" yani "yüzük dövmesi".. Bence çok hoş, yaptırmayı düşünebilirdim ama kocam normalde benim dövme yaptırmama bile karışıyorken buna sıcak bakacağını hiç sanmıyorum. Sonuçta en azından yüzük çıkarılabilen birşey, bu ise sürekli parmağında olacak, damga gibi.. Valla her babayiğidin harcı değil, özellikle erkekler için çok zorlayıcı :)

Bakın bakalım beğenecek misiniz? Düşündüm de sanırım beni de bir süre sonra afakanlar basabilir, sürekli elimde, silsen silinmez hemen. Yok ben vazgeçtim..

1 yorum:

Gamzedrmscn dedi ki...

Ya da benim gibi sürekli yüzük kaybedenler için:):):):) Bu arada blogunu çok beğendim. Takipteyim:):):)http://photoandfashion-diy.blogspot.com/