7 Mart 2012 Çarşamba

JANE IRADALE Foundation- Fondöten

Çok ilginç görünüyor değil mi? Sıvının içinde minik minik kürecikler var ve sonuçları gerçekten mükemmel. Antioksidan etkili  likit mineraller, Coenzim Q10, Vitamin C ve K, söğüt kabuğu özü, aloa vera jeli ve lavanta çiçeği suyu içeriyor. Epidermisin hücre katmanlarına iner, gözenekleri daraltır ve ince çizgileri azaltır. Jane Iradale mineral makyajda dünya devi. Peki nedir ürünlerini bu kadar güzel kılan özellikler?? 

-Ciltle uyum sağlayarak, tamamen naturel bir görünüm verir. Gözenekleri kapatmaz ve aknelere yol açmaz, bu nedenle yağlı citler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
-Hafiftir ve ciltte ağırlık hissi bırakmaz.
-Mineral olmayan pudralar ışığı emdikleri için çizgiler daha derin görünür. Mineral makyajda ise, mineraller ışığı geri yansıttıkları için kırışıklıklar daha az belirgindir.
-Anti-bakteriyel ve anti-alerjiktir. Paraben ve talk kesinlikle içermez.Fiyatı biraz pahalı 130 TL civarında..Ama gerçekten sağlıklı bir şekilde güzelleşmek istiyorum derseniz buyrun deneyin.

1 yorum:

Ambivalent dedi ki...

Merhaba ben bu ürünü kullanıyorum ve tamamen mineral içerikli olduğu için gerçekten gece makyajınızı silmeden bile gönül rahatlığıyla yatabilirsiniz.Tavsiye ederim
Başarılı bir paylaşım olmuş...