16 Eylül 2013 Pazartesi

MAC'den muhteşem ikili.. Kinda Sexy ve Spice..

Biri şahane bir ruj, diğeri onu mükemmel tamamlayan bir dudak kalemi.. MAC Kinda Sexy ve Spice.. Kinda Sexy'yi almak için neden bu kadar geç kalmışım diye kendime kızıyorum.. Çünkü o kadar benlik bir ruj ki.. Üstelik sonbaharın kendini hissettirmeye başlamasıyla beraber daha mat ve soft renkler tercih etmeye başladım, kinda sexy de kurtarıcım oldu resmen.. Kinda sexy kahve alt tonlu bir şeftali rengi.. Tanımlaması zor aslında, ışığa göre ya kahve ya da şeftali gibi duruyor.. Özellikle koyu göz makyajlarıyla şahane duruyor.. Rujun yapısı kremsi ve kesinlikle dudağı kurutmuyor.. Kalıcılığı ise gayet yeterli.. 

Gelelim tamamlayıcısı dudak kalemine.. Adı "Spice".. Aslında kinda sexy'den biraz daha kahve tonlarda.. Fotoğraflarda belli olması açısından biraz daha koyu sürdüm.. Dudağa uygularken hafifçe çerçevelemek için kullanıyorum.. Koyu sürülürse, 90lı yıllarda yapılan en büyük hatalardan biri olan koyu dudak kalemi içine açık renk ruj modasından bir farkı kalmaz :) Yumuşak yapılı bir kalem, kolay sürülüyor.. Hadi bakalım dudakta nasıl durmuş bu muhteşem ikili..


Renkler bu şekilde.. Soldaki Kinda Sexy, sağdaki Spice..Dudaktaki duruşu bu şekilde.. Siz denediniz mi Kinda Sexy'i?? MAC'de favori ürünleriniz neler??

3 yorum:

audrey dedi ki...

çok yakışmış :-))

Nimo dedi ki...

Şu ruju bana aldıracaksınız sonunda allahım yarabbim :)

yeni saç renginle daha harika olmultur eminim bu renk :)

Unknown dedi ki...

:) al nimocum valla pişman olmazsın ;) evet şahane oldu yeni saç rengimle :)