1 Eylül 2013 Pazar

Sonbaharda dudaklarda şarap rengi modası..

Sımsıcak ve keyifli yaz aylarını geride bırakırken yavaş yavaş sonbahar/kış aylarında makyajda neler moda olacak bakalım mı?? Nasılda zor olacak değil mi püfür püfür kıyafetler giydiğimiz, ayağımıza rahat bir terlik geçirip dışarı çıkabildiğimiz, makyajda açık tonlar tercih ettiğimiz yaz günlerinden ayrılmak..

 Bu sonbaharın en popüler ruj rengi kesinlikle "şarap rengi" olacak.. Bu renk size de soğuk kış günlerini hatırlatmıyor  mu?? Gerçi itiraf etmem gerekirse çok cool görünmesine rağmen, sofistike ve asil bir duruşu da yok değil.. Doğal tonlarda göz makyajı ile birlikte kullanıldığında cidden hoş duruyor.. Bulutlar griye dönmeye başlayıp, hafiften üşüdüğümüzü hissettiğimizde belki çok daha cazip gelebilir bu renk.. Ne dersiniz?? Şimdiden bir tane almakta fayda var ^_^


8 yorum:

Busenin blogu dedi ki...

bana koyu renk ruj yakışmıyor hiç :(

t.g.f.b.t. dedi ki...

Bu renk ruja bayılırım ama sürekli de kullanılmıyo. :)

larcencielblog dedi ki...

Avon'dan gelen Sangria rengini kullanmak için sabırsızlanıyorum ben de :) Açık tenime ve ince dudaklarıma gidebilecek en koyu renk. İlk makyaj muhteşemmiş yalnız, öperim!

Makyajın Kimyası dedi ki...

daha önce hiç kullanmamış olsam da bu sonbahar-kış hep bu rengi kullanacağım sanırım :)

audrey dedi ki...

mac media nın ortaya çıkma zamanı geldi..

Adsız dedi ki...

bu rengi çok beğeniyorum, bence her ten renginede yakışıyor, ayrı bir hava katıyor. pastelin 99 numaralı ruju da iyi bir seçenek olabilir..

Unknown dedi ki...

MAC RED RUSSİAN DİYORUM BAŞKA DA BİR ŞEY DEMİYORUM:)

esra eba dedi ki...

sarap rengi kadife gibi duran rujlara herzmn asık olmuşumdur...hatta üstten 3.reimdeki renkten bulsamm gözüm kapalı alırım...kışın kullandığım iki renk var zaten bi sarap rengi bi kırmızı..

öptümm çook