22 Eylül 2014 Pazartesi

NARCİSO Eau de Parfum


"Bir erkeğin başını döndürecek, son derece seksi bir koku yaratmak istedi."  Narciso RodriguezNARCISO Rodriguez'in yeni parfümü Narciso, hem iddialı hem de tarifi zor modern bir kadınsılığı yakalıyor, baştan çıkarma ve cazibenin evrensel büyüsüne ışık tutuyor.

NARCISO eşsiz derecede seksi bir koku. Koku güve otu notalarını, klasik odunsu aileden en zarif  notayı, yoğun kadınsılığı içinde barındıran cesur bir koku bileşimi ile dönüştürür. Misk, kokunun imzası niteliğindeki orta notası olarak kalırken, amberle yumuşatılarak, kokuya sıcaklık ve duygusallık getirir. Güveotunun öne çıkan odunsu notaları ile aydınlık beyaz ve koyu renk sedir, narin çiçek notaları, duru gardenya ve yumuşak ışıltılı bulgar gülü ile buluşarak hem cesur hem incelikli eşsiz bir sentez oluşturuyor. Sonuç ; kalıcı, baştan çıkarıcı ve son derece kadınsı bir koku.


Beyaz çiçekler ve misk'in birleşimi ile çarpıcı ve farklı bir koku olarak ortaya çıkan NARCISO, küp şeklindeki saf,sade ve iddialı şişe tasarımıyla da göz kamaştırıyor.

Narciso Rodriguez kadını olarak ise güzellik ve zerafeti temsil eden Raquel Zimmerman seçilmiş.

Kış için farklı, çarpıcı aynı zamanda sade bir parfüm arayışınız varsa NARCISO'ya bir şans verebilirsiniz.NARCISO EDP 50 ml: 290 tl
NARCISO EDP 90 ml: 373 tl2 yorum:

Bak Bu Harika dedi ki...

not aldım deneyeceğim

Adsız dedi ki...

Çok merak ettim, şişesi çok şıkmış <3

www.kalp-seker.blogspot.com