14 Aralık 2015 Pazartesi

MAKE UP FOR EVER 4K ULTRA HD FONDÖTEN


Son zamanlarda en çok merak ettiğim ve ülkemize gelmesini sabırsızlıkla beklediğim Make Up For Ever 4K Ultra HD fondötenden bahsetmek istiyorum. 


Bir ürün için, ilk kez kullanılan 4K teknolojisi ile 4K çekimde bile doğal görünüm sağlıyor dendiğinde insan ister istemez merak ediyor. Fotoğraflarda özellikle de selfielerde güzel görünmenizi sağlamak bu fondötenin en büyük özelliği.


Yapısından söz edecek olursak oldukça ince bir yapısı var. Hatta BB kremlerden bile ince diyebilirim. Su bazlı bir fondöten olduğu için tüm cilt tiplerine uyum sağlayabileceği söyleniyor. HD fondöteni kullanmadım fakat duyduğum kadarıyla HD karma ve yağlı cilt tipleri için daha uygun. Benim cildim de karma olmasına rağmen Ultra HD ile problem yaşamadım. Sivilcelenme veya parlama sorunu da olmadı. 

Güzel bir fondöten olmasına rağmen çok kapatıcı bir ürün arayanlar için doğru ürün olacağını sanmıyorum.  Kapatıcılığı az-orta arası olduğu için cilt kusurlarını kapatmada çok iyi değil. Fakat benim gibi ciltte sağlıklı ve aydınlık bir görünüm sevenler tercih edebilirler.

Bendeki rengi 115. Çok fazla rengi var, sarı alt tonlular ve pembe alt tonlular gibi. Benimki çok doğal duran bir ton. Ten rengimi çok iyi tanıdığım için rengi kendim seçtim fakat siz emin değilseniz mutlaka bir güzellik danışmanından yardım alıp o şekilde satın almalısınız. 


Ultra HD fondöteni Sephora veya Make up for ever mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca online almak isterseniz de Makyaj trendi ne göz atabilirsiniz. Fiyatı 122 lira.2 yorum:

Beauty beybi dedi ki...

çok doğal durmuş en çok denemek istediklerimden :)

Evrim'in Renkli Dünyası dedi ki...

ben de çok kararsızım, bunu mu alsam hd yi mi diye. cildim karma. yazın t bölgem coşuyor... sephoraya gidip bizzat denemem gerekecek sanırım. sizitakipteyim ben de beklerim. sevgiler <3