27 Aralık 2015 Pazar

Yves Rocher Göz Makyaj TemizleyicisiYves Rocher'nin ürünlerini genel olarak beğeniyorum fakat sanırım aralarında en çok sevdiğim ürün en yoğun göz makyajlarını bile kolayca temizleyen bu göz makyaj temizleyicisi sanırım.

Çift fazlı olan bu temizleyici bir çok temizleyicinin sınıfta kaldığı göz makyajlarında bile kolayca temizlenmesini sağlıyor. Cidden bugüne kadar kullandığım en etkili temizleyici diyebilirim. Gözlerde herhangi bir tahrişe ve en önemlisi yağ bezesi oluşumuna neden olmuyor. Yağ bezesi çok sıkıntılı bir durum, daha önce kullandığım bir temizleyiciden sonra göz çevremde birçok yağ bezesi çıkmıştı. Yağ bezelerinden kurtulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz...


Organik peygamber çiçeği suyu içeren formülü ile hassas gözler için de uygun bir ürün.Bu ürün ile ilgili şikayet edebileceğim tek nokta pamuğa dökerken çok fazla gelmesi. Tabi böyle olunca haliyle çabuk bitmesi... Keşke pompalı bir kapağı olsaydı. 


Fiyatı 27.90 lira, üstelik Yves Rocher de sürekli indirim oluyor. Hala doğru makyaj temizleyiciyi bulamadım diyorsanız bir deneyin derim. 


1 yorum:

Pelorina dedi ki...

Cidden deneyeceğim. Göz makyajımı çıkartırken cok zorlanıyorum diyebilirim.