27 Ocak 2016 Çarşamba

Physicians Formula Eye Booster EyelinerBir eyeliner hayal edin, simsiyah, makyajınızı çıkarana kadar kalıcı, çok kolay sürülüyor, üstelik kirpikleri uzatıyor. Bir eyelinerdan başka ne beklenebilir ki?


 Evet yanlış duymadınız bu eyeliner 4 haftalık kullanım sonrasında kirpikleri belirgin derecede uzatmayı vaad ediyor. Bu ürünü kullanıp da memnun kalan, kirpiklerinin uzadığını söyleyen birçok kişinin yorumunu okudum. Sonuçlarını hızlı bir şekilde görebilmek için neredeyse her gün eyeliner sürüyorum :)
Formülündeki karışım sayesinde kirpik kökleri uyarılıyor ve kirpikler besleniyor, böylece kirpiklerin uzaması hızlanıyor. Üstelik paraben ve parfüm içermiyor. 

Çok fazla eyeliner sürmeyi sevmeyen biri olarak bu eyelinera BAYILDIM. Kesinlikle bittikçe alacağım bir ürün, çok kalıcı ve simsiyah, cidden çok hoş duruyor. Kirpiklerim uzadı diye sizinle paylaşacağım günleri de sabırsızlıkla bekliyorum :) Fiyatı 69.5 lira, yetkili eczanelerde bulabilirsiniz. Bir eyeliner için yüksek bir fiyat olduğunu düşünebilirsiniz, ama tüm özellikleri dikkate alındığında bence kesinlikle alınabilecek bir ürün. 

5 yorum:

audrey dedi ki...

4 haftalık kullanım sonunda senin de yorumun olumlu olursa alacağım bunu kirpiklerim çok güçsüz bu ara .-((

Unknown dedi ki...

Şu gözlerini yakından görseydik keşke 😕 Bnde aldım hemen tatile çıktım ewde kaldı ewe gidince kullanıcam kara kara düşünüyom kullanabilirmiyim diye cok fazla eyliner kullanamayan biri olarak

Unknown dedi ki...

ben uzun zamandır içeriğinin temizliği için kullanıyorum ürünü kirpik uzatması hakkında çok bir etkisini görmedim hergün sürmediğim için olabilir ama kalıcılık ve sürüm kolaylığı olarak rakipsiz

Unknown dedi ki...

Bayıldım,bu kadar etkili birşey duymamıştım bu kategoride. Teşekkürler

Kermit Alemlerde dedi ki...

Sonucu çok merak ediyorum ben de yorumuna göre almayı planlıyorum ^^ Çok yakışmış bu arada liner :*