13 Mayıs 2012 Pazar

JANE IREDALE Purelash extender & conditioner- Kirpik uzatıcı- BesleyiciSon zamanlarda kirpik uzatıcılara kafayı taktığımı sizde fark etmişsinizdir :) Ama ne yapabilirim koyun gibi kirpiklerim varsa bunda benim suçum yok ve bunu düzeltmek için elimden geleni yapmak zorundayım :( Kirpiklerim bildiğiniz koyun kirpiği hem seyrek hem cansız hem de aşağıya doğru bakıyor.. E hal böyle olunca ne bulursam deniyorum bende.. 

Gelelim yeni keşfime.. Jane Iredale markasına da taktım bu aralar, daha doğrusu mineral makyaj ürünlerine takık durumadyım. Bu kirpik besleyiciyi maskara uygulamadan önce veya tek başına da kullanabilirsiniz. Rimelden önce uygulandığında kirpiklerinizin çok daha uzun ve dolgun görünmesini sağlıyor, sanki sihirli bir değnek kirpiklerinize dokunmuş gibi oluyor :) Tek başına uygulandığında da kirpiklerinizin beslenmesini sağlıyor. Tabi tüm bunların sağlanması için sağlam bir rimeliniz olması gerekiyor. 

Fiyatı 73 TL, biraz pahalı ama Priori çok daha pahalı hatırlarsanız. Onlineeczanem sitesinden aldım siz de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Hiç yorum yok: