10 Şubat 2013 Pazar

Uzun saçlar için hoş örgüler..

Aaah aahh benim de saçım bu kadar uzayabilseydi ben de böyle şekilden şekile sokardım saçımı, örerdim de rasta da yapardım :( Ama ince telli ve çok gür olmadığından hiçbir zaman böyle uzatamıycam sanırım.. Belki sizin saçınız uzundur da faydalanırsınız diye yazıyorum bu yazıyı.. Hadi tek tek bakalım nasıl örgüler yapılabilir??
Sıradan bir örgü, fakat yandan olunca farklı bir hava katıyor..Balık sırtı olarak tabir edilen bir örgü, eskiden beri kullanılıyor fakat asla demode değil..
Bu da asla tek başına yapılamayacak farklı bir model.. Zor ama kesinlikle hoş..Offf offfff.. Sırtı açık elbise ile mükemmel giden bir model.. O kadar gevşek ki aslında örgü bile sayılmaz.. Ama muazzam..Tam yaza uygun, yine yandan ve gevşek bir örgü.. Oldukça tarz..
Tek kelimeyle "şık" bir örgü..Etkileyici bir tarz..Survivor'a uygun bir saç örgüsü :) Şaka bi yana rastayı çok severim.. Bana her zaman özgürlüğü ve umursamazlığı çağrıştırıyor nedense..
Aman haa siz siz olun bunu denemeyin.. Gerçi ben bunun orjinal olduğuna inanmıyorum, kesin takma ama yine çok kırocan durmuş..
Nasıl beğendiniz mi?? Hangisi gözünüze daha hoş göründü bakalım??


Fotoğraflar: Pinterest

3 yorum:

Şevval dedi ki...

Nasıl da düşüncelisin bizi düşünerek post hazırlamışsın. Şampuanlar kremler bitkisel yağları denedin mi?
Benimde saçım bir aya kadar bayaa bi uzundu. Kıvırcık saçlarıma da nede yakışıyordu örgü, aradan çıkan bukleler, önden bir tutam kıvırcık saçlar. Ayy neyse (özledim saçlarımı :) )
Benim gözüme yandan salaş örgüler her zaman daha şık görünüyor. Çok güzel bir post ellerine sağlık

Unknown dedi ki...

Hadi yaa nasıl kıydın saçlarına :( Bence kestirme bir daha, hep uzun kalsın :) Denedim canım denemez miyim.. Ama herşey genetik işte ne sürsen de etkili olmuyor belli bir noktadan sonra.. Beğenmene sevindim :)

Şevval dedi ki...

Kötüymüş yaa :(
Ama çok kırık vardı napıyımm??